Początki-czyli kto, jak i dlaczego

Witam!

W końcu piszę pierwszego posta. To dziwne uczucie-tyle razy zastanawiałam się, co powinnam tutaj zawrzeć, a i tak mam pustkę w głowie. Jednak, skoro już zaczęłam, wypadałoby kontynuować. Postaram się zrobić to jak najlepiej.
 

A może...Kim jestem?

Ważne pytanie i prosta odpowiedź-uwaga!-jestem Hobbitem.
Teraz wyjaśniło się skąd ta nazwa. :) Domyślam się, że to może drobna zmyłka i ktoś pomyśli, że to podróżniczy blog dla fanów Tolkiena, ale nie, wcale nie. Hobbitem nazywana jestem przez moją przyjaciółkę, Araxarę(pozdrawiam!) i to właśnie ona wymyśliła nazwę. Stwierdziłam, że czemu nie, ja i tak nie wymyśliłabym niczego lepszego. I tak już zostanie. Nie zamierzam na razie pisać za wiele o sobie, myślę, że wszystkiego dowiecie się w swoim czasie.
 

Dlaczego blog?

Cóż, pomysł chodził mi po głowie już od dawna. Aż podczas rozmowy o filmach animowanych przyjaciółka napisała "Może założysz bloga o tej tematyce?". I to był impuls, którego potrzebowałam.
 Myślę też, że przyjemnie jest dzielić się tym, co sami lubimy. Chciałabym także nauczyć się trochę systematyczności i mieć jakąś motywację do pożytkowania czasu w pożyteczny sposób. W końcu blog to obowiązek.
Poza tym, ostatecznie obiecałam to wyżej wspomnianej Araxarze, a obietnic trzeba dotrzymywać, prawda?
 
 

O czym?

W sumie to o wszystkim co mnie zaciekawi. Chciałabym poświęcić sporo uwagi filmom animowanym, które uwielbiam. Trochę recenzji, a trochę ciekawych informacji. Poza tym, moi drodzy, mogą się pojawić posty o lalkach-szycie ubranek, układanie fryzur i-mam nadzieję-zabiorę się też za przerabianie. Pewnie będzie też o książkach, bo Hobbit uwielbia książki. Albo też o różnych ciekawych miejscach? Zobaczymy, co też jeszcze wymyślę. Jedno wiem-może być ciekawie.
 
 
To na razie tyle podstawowych informacji. Mam nadzieję, że jakoś to się potoczy i uda mi się znaleźć osoby, które zapragną czytać te moje bzdury.
 
Przygodę czas zacząć!
PS.:Koteł też zaprasza!


 


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Disney Book TAG